ZÁMEK SKALIČKA - SKALIČKA 15 - ZÁBŘEH NA MORAVĚ 789 01


info@zamek-skalicka.cz

ZÁMEK SKALIČKA

SKALIČKA 15

789 01 ZÁBŘEH

+420 583 411 288
     
     
  AKCE- DALŠÍ ČLENĚNÍ: 
 
 
 
 
Martin Sitta - ŽENY / WOMEN
   
   
   
   
   
    

 

 

 

 


  
ZÁMEK SKALIČKA    

Kousíček pravdivé historie je tak vzácná věc, že si jí musíme velice vážit.
    
Thomas Jefferson
    

    HLAVNÍ NABÍDKA: 
   REKONSTRUKCE
AKCE
 

 

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ MARTINA SITTY
ŽENY / WOMEN (20.8. až 4.9.2011)

Vernisáž za účasti autora, starosty města Zábřeh a cca. 100-ky návštěvníků proběhla v sobotu, 20.8.2011 - pro přiblížení skvělé atmosféry klikněte na . V průběhu dalších třech nedělních odpolední jí navštívilo ještě 80 zájemců.
Pokud i Vás fotografie Martina Sitty oslovily, můžete se o možnostech jejich nákupu informovat přímo o autora - viz. kontakt na webových stránkách Martina Sitty


 

AUTORŮV KOMENTÁŘ:

Ženská krása je téma, které provází lidstvo od nepaměti. Každé období historie lidstva mělo jiná měřítka pro ideál fyzické ženské krásy. Jiná byla v období starověku, gotiky, baroka, renesance, dneška. Také každá kultura má svá měřítka, dokonce i každý z nás vnímá krásu jinak. Krása je prostě pojem velmi relativní a subjektivní. Tato výstava fotografií je průřezem několika let mé tvorby vyjadřující můj pohled na ženskou krásu v oblasti portrétní fotografie, ale i uměleckého aktu. Bude mi ctí, pokud si najdete čas ke shlédnutí mých fotografií, které jsem se snažil vybrat tak, aby vhodně zapadly do krásného prostředí zámku Skalička.

Těším se na Vaši návštěvu.

Martin SITTA, červenec 2011