ZÁMEK SKALIČKA - SKALIČKA 15 - ZÁBŘEH NA MORAVĚ 789 01


info@zamek-skalicka.cz

ZÁMEK SKALIČKA

SKALIČKA 15

789 01 ZÁBŘEH

+420 732 400 900
     
     
  ÚVOD- DALŠÍ ČLENĚNÍ: 
 
 
 
 
  Svatby
 
    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  
ZÁMEK SKALIČKA    

Kousíček pravdivé historie je tak vzácná věc, že si jí musíme velice vážit.
    
Thomas Jefferson
    

  HLAVNÍ NABÍDKA: 
  
ÚVOD
REKONSTRUKCE
 


Svatby

(pořadatel: ZÁMEK SKALIČKA, o.p.s.)

 

Svatební obřad
Filozofie pořádání svatebních obřadů na zámku Skalička je založena na důstojném průběhu a maximálním soukromí našich hostů, což v praxi znamená, že areál je otevřen pouze a jedině pro svatebčany. V žádném případě se Vám nestane, že za rohem uvidíte turisty v šušťákových bundách anebo návštěvníky, kteří k Vám nepatří.

V jeden den uskutečňujeme nejvíce jeden svatební obřad. Toto pravidlo dodržujeme vždy z důvodu časové nevázanosti - obřad se tak může posunout na dřívější anebo pozdější hodinu, hosté mohou pobýt i celé odpoledne - max. však do 18.00. Nikdy Vás nebudeme z areálu Skaličky vyhánět, můžete se Vy anebo Vaši hosté v areálu zámku Skalička zdržet na dobu, která Vám bude příjemná.

K dispozici je park a historické prostory zámku (viz. fotogalerie ), přičemž dle počasí lze obřad operativně přesouvat. Kapacita Galerie zámku, kde se obřady nejčastěji konají, je maximálně 70 lidí (viz.), pro menší svatby doporučujeme Hudební Sál (kapacita 20 lidí, viz. ).

Cena za pronájem celého areálu pro jeden svatební obřad je paušální a činí 20.000 Kč. V něm je zahrnuto základní vybavení potřebné pro obřad (židle pro svatebčany, stůl pro oddávajícího, vše potřebné pro přípitek, vč. lahve Sektu), využití hudební aparatury pro reprodukovanou hudbu, možnost využití Kavárny s personálem.

Pro závaznou rezervaci termínu svatby účtujeme předem zálohu ve výši 1.000,- Kč. Tento poplatek je v případě nevyužití termínu nevratný a v opačném případě se započítává při konečném zůčtování svatby. Konečné vyúčtování provádíme v týdnu následujícím po termínu obřadu. Spolu s doplatekem za pronájem se podle skutečné konzumace hostů doúčtuje i spotřeba v Kavárně - viz. Nápojový lístek ). Zaplatit lze osobně, cash anebo nankovním převodem na náš účet vedený ČSOB.

 

Svatební hostina
Z důvodu zachování pohody bydlení našich sousedů jsme v roce 2020 přikročili k rozhodnutí, že svatební hostiny se na zámku Skalička nebudou konat.

 

Další tipy a rady:

Matrika
Pokud jste si již dohodli termín svatebního obřadu s námi, je potřebné ještě kontaktovat matriku, která zabezpečí oficiální náležitosti, včetně pana oddávajícího. Pokud budete využívat služeb Městského úřadu Zábřeh, kontaktujte laskavě pani matrikářku Lenku Vlčkovou, MěÚ Zábřeh, Masarykovo náměstí 510/6, 789 01 Zábřeh, tel. 583 468 225 anebo 583 468 245, e-mail: lenka.vlckova@muzabreh.cz.

  

Pro ukázku dalších svateb, které proběhly
na zámku Skalička v minulosti, klikněte na obrázek. (Děkujeme novomanželům za poskytnutí jimi pořízených fotografií.)